vydanie vlastnej knihy

 • výroba kníh je základným pilierom našej firmy. Stáť pri zrode knihy, keď autorove myšlienky premeníme na skutočnú hodnotu v podobe knihy, je krásny pocit. Vôňa papiera, krásny zvuk, ktorý vzniká pri listovaní a emócia vychádzajúca z písmen na stranách knihy, to je dôvod, prečo si ľudia knihy dávajú vyrábať.
 • aktuálne moderným trendom je vydávanie kníh v malých nákladoch už od jedného kusu. Rodina sa zíde a rozmýšľa, aký darček by dali manželovi, otcovi alebo mamičke, a prídu na to, že píše, alebo v minulosti písal, básne či prózu. Prídu k nám a my im vyrobíme knihy v počte napríklad 30 ks, ktoré rozdajú rodine a blízkym známym. Technológia veľmi pokročila, a tak sú aj ceny veľmi dostupné.
 • Ponúkame knihy v rôznych spôsoboch viazania, ktoré vyrábame vo vlastnej prevádzke. Väzba V-2 – lepená väzba v mäkkom obale, samozrejmosťou je zušľachtenie obálky laminom, ktoré je v lesklej alebo matnej ponuke. Väzba V-4 – šitá väzba v mäkkom obale Vám zaručí súdržnosť a pevnosť vnútorného bloku a dodá tak knihe ďalší hodnotný prvok. Väzba V-8a – šitá väzba v tvrdom obale je najkvalitnejšia a najhodnotnejšia verzia.
 • všetky typy viazania kníh vieme vyrobiť od 1ks až po niekoľko stoviek, či tisícových nákladov. Široká ponuka typov papierov, kvalita a rýchlosť dodania sú naše prednosti, ktoré sme dlho budovali a môžme Vám ich ponúknuť. Ak máte záujem, zašlite nám dopyt alebo len jednoduchú otázku ohľadom vydania alebo tlače, budeme veľmi radi.

objednávka / cenová ponuka

Ako to funguje? Vyplňte formulár podľa vašich požiadaviek, prípadne aj priložte podklady a formulár odošlite. My vypracujeme presnú cenovú ponuku a budeme vás kontaktovať.

  Predmet (povinné)

  Formát (povinné)

  Farebnosť vnútra knihy

  Typ papiera (povinné)

  Typ väzby

  Zušľachtenie obálky

  Grafické spracovanie

  Doprava
  Platba