fotoknihy

 • fotokniha je jeden z najoriginálnejších a najkrajších darčekov pre Vás a Vašich blízkych. Všetky Vaše fotografie v jednej knihe plnej spomienok, na ktoré nikdy nezabudnete. Dajte svojim fotkám v priečinkoch v počítači unikátny tvar a listujte si svoju vlastnú knihu, ktorú v žiadnom kníhkupectve nekúpite.
 • je to veľmi jednoduché, príďte k nám do predajne alebo pošlite Vaše fotky elektronicky, pripravte si texty, povedzte nám Vašu predstavu a my Vám vyhotovíme Vašu fotoknihu
 • jednoduchú grafiku zvládnete aj sami vo worde – tiež veľmi obľúbený spôsob dodávania podkladov pre fotoknihy. Ideálne je potom skonvertovať word do PDF, aby ste predišli rôznym posunom a prípadným iným problémom.
 • náročnejšiu grafiku, ktorú ste si vyrobili vo photoshope alebo podobnom programe, prosíme dodať v PDF alebo JPG v rozlíšení 300DPI.
 • dodanie je podľa dohody s Vami, ak máte vlastné spracovanie, Vaša fotokniha je hotová do 5 pracovných dní. Pri našom grafickom spracovaní do 14 pracovných dní.
 • príležitosti, ku ktorým sa fotokniha najčastejšie využíva sú narodenie dieťaťa, séria narodeninových kníh, svadobná fotokniha, oslava alebo dovolenka, firemný katalóg
 • typy fotoknihy: fotokniha v tvrdej väzbe, fotokniha v kalendárovej väzbe, fotokniha v spinkovej väzbe – fotozošit

cenník

cenník produktov
 • pri našom grafickom spracovaní sa konečná cena nedá dopredu vypočítať, pretože záleží na Vás, aký počet fotografií budete chcieť použiť na jednej strane. Cena za jednu stranu je presne určená, záleží však na formáte a type väzby fotoknihy. Ak máte napríklad 100 fotografií a priali by ste si, aby na jednej strane boli 4 fotografie, Vaša fotokniha bude mať približne 25 strán. Podľa tohto vieme určiť približnú cenu jedného výtlačku, presne sa to však určí až na konci, keď už vieme, koľko má fotokniha strán.
 • v cena jednej strany je zahruté všetko, čo treba na technickú výrobu fotoknihy – tlač, papier, viazanie.
 • grafické spracovanie fotoknihy je účtované samostatne, cena je zvyčajne od 20,00 €. Ideálne je dodať fotografie v digitálnej podobe, pokiaľ je potrebné staré fotografie skenovať, za skenovanie jednej fotografie účtujeme 20 centov.
Fotokniha v tvrdej väzbe cena za 1 stranu s DPH
formát 21x21cm 0,80 €
formát A4 0,80 €
formát A5 0,70 €
Fotokniha v krúžkovej väzbe cena za 1 stranu s DPH
formát 21x21cm 0,60 €
formát A4 0,60 €
formát A5 0,50 €
Fotozošit – Fotokniha v spinkovej väzbe cena za 1 stranu s DPH
formát 21x21cm 0,40 €
formát A4 0,40 €
formát A5 0,30 €
Doplnkové služby
Grafické spracovanie fotoknihy od 20,00 €
Skenovanie vyvolaných fotografií 0,20 € / ks

Ceny sú uvedené s DPH20% a platné od 1.1.2020.

objednávka / cenová ponuka

Ako to funguje? Vyplňte formulár podľa Vašich požiadaviek, priložte fotografie a odošlite. Fotografie prosíme očíslovať od 01. Fotografiu na titulku označte 00 alebo napíšte, že si prajete na titulke koláž z vašich fotografií. My vypracujeme presnú cenovú ponuku, graficky spracujeme a odošleme na odsúhlasenie pred výrobou na váš e-mail. Po potvrdení ceny a odsúhlasení podkladov do tlače, spúšťame výrobu podľa dohodnutých pokynov z e-mailovej komunikácie.

  Predmet (povinné)

  Formát (povinné)

  Dizajn fotoknihy

  Doprava
  Platba