O nás

Sme rodinná firma so skúsenými a kvalifikovanými zamestnancami z Nitry a okolia. Pôsobíme na slovenskom trhu od roku 1994 ako firma zaoberajúca sa tlačou, knihárskym a kníhviazačským spracovaním. Významnou časťou je vydavateľstvo s niekoľkými desiatkami vydaných titulov. Ponúkame vám kompletný servis od grafickej prípravy, tlače až po konečné spracovanie.

Vlastné strojové a technické vybavenie a skúsenosti nám umožňujú tlačiť a spracovávať viacero zákaziek súčasne, čím vieme dodržať aj tie najkritickejšie termíny. Kombináciou ofsetovej a digitálnej tlače sme skĺbili tlač plagátov, letákov, hospodárskych tlačív, brožúr, či kníh v nákladoch od jedného kusu až po tisíce s časom výroby a odovzdania už v deň zadania do tlače a tisícové náklady do pár dní.

Skúste aj vy, presvedčte sa o kvalite a rýchlosti našich služieb a staňte sa našimi priateľmi. Tešíme sa na vás.

Kde nás nájdete:

Garmond Nitra, ul. Fraňa Mojtu 10, 949 01 Nitra do dvora medzi občerstvením HamiPapi (žltá budova) a starým kostolom

možnosť parkovania vo dvore - prosíme zavolať na telefónne čísla, keď budete stáť pred rampou, ktorú Vám následne otvoríme

037 6503 542 - kníhviazačstvo a digitálna tlač

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

Opatrenia ohľadom nákazy COVID-19 tu:

Copyright © 2020 Tlačiareň Garmond Nitra - diplomovky, oznámenia, fotokalendáre, tlač, kníhviazačstvo. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je voľne šíriteľný softvér vydaný podľa GNU General Public License.